Hisszük, hogy a közös gondolkodás és az együttműködések ereje képes valódi nyomot hagyni a zene sokszínű világában, és inspirálni a közönséget világszerte. Célunk, hogy olyan együttműködési projekteket hozzunk létre, amelyek összehozzák az embereket és fontos társadalmi ügyekre irányítják a figyelmet. Szívesen fogadjuk együttműködő partnereink és támogatóink csatlakozását szívügyeinkhez kapcsolódó projektjeinkhez, vagy vegyen részt egy közösen megálmodott, az Ön vállalati profiljához illeszkedő együttműködésben.
Együttműködések széles skálájában gondolkodhat velünk. Legyen szó akár zenei workshopokról, előadásokról, csapatépítő eseményekről a vállalat környezetében, tematikus kiemelt rendezvények produkciós közreműködéséről, közös művészeti és fenntarthatósági pályázatokról, projektekről, mi szívesen állunk rendelkezésre.
Fontos számunkra, hogy partnerségeinket személyre szabottan alakítsuk ki, így minden együttműködés alapja a közös egyeztetés, hogy a lehető legmegfelelőbb és leghatékonyabb megoldásokat biztosíthassuk. Csatlakozzon hozzánk, és formáljuk együtt a jövőt!
Társadalmi felelősségvállalás
A közösségi és zenei nevelési kezdeményezéseink könnyen integrálhatók vállalatok társadalmi felelősségvállalási programjaiba, melyhez örömmel várjuk együttműködő partnereink és támogatóink csatlakozását.
Ismerje meg Szívügyeinket!
Közös hang
A Közös Hang program a Danubia Zenekar és a Máltai Szimfónia közös kezdeményezése, amely a felzárkózó településeken élő zenét tanuló gyerekek művészi integrációját célozza. A zenekar tagjai személyes kapcsolatokat építenek a gyerekekkel, közös célokat tűznek ki, és együtt lépnek fel a koncertjeinken. Célunk, hogy életre szóló élményeket adjunk a gyerekeknek, és megmutassuk, hogy a zene képes hidakat építeni a legnagyobb kihívásokon is.
Beethoven-projekt
Zenekarunk, Hámori Máté karmester vezetésével, 2020-ban egyedülálló sorozatot indított Beethoven születésnapja alkalmából, amely a hallássérült közönséget célozza meg. Előadásaink során innovatív eszközökkel, mint lufik és speciális hangszórók, segítjük a zene varázsának érzékelését. Hámori Máté jeltolmács közreműködésével mesél az adott zeneszerzőről és a zenélés öröméről. Célunk, hogy a zene gyönyörű világát mindenki számára elérhetővé tegyük, és támogassuk a hallássérült közösséget a zenei élményekben.
ÉNekÚT
A Danubia Zenekar zeneoktatási platformja, az ÉNekÚT, innovatív és élményközpontú segédletet kínál pedagógusok és diákok számára az iskolai énekoktatáshoz. Az oldal az Út a zenéhez anyagait és online oktatási videókat integrálva, tanórákra lebontott óravázlatokat biztosít, amelyek segítik az énektanulás élményének fokozását. Hámori Máté, a zenekar művészeti vezetője, különféle zeneszámokat, zeneszerzőket és szolfézs feladatokat ajánl, valamint exkluzív nagyzenekari karaoke videókat kínál a diákok aktív részvételének elősegítése érdekében. Az óravázlatok rugalmasan alakíthatók, és bármely magyar iskola csatlakozhat a programhoz.